UA
RU
+380675760014

Група компаній OWN ESTATE - це найкраща нерухомість від власника в Дніпрі під оренду для вашого бізнесу

МИ ПРОПОНУЄМО широку базу об'єктів під різні запити - офіси, магазини, кафе, ресторани, клініки, салони краси, спортзали і фітнес студії. Все це ліквідні приміщення в центрі міста зі зручним розташуванням і вдалою транспортною розв'язкою.

МИ ГАРАНТУЄМО 100% якість обслуговування, офіційні договірні відносини, допомога в підборі приміщення без вихідних з урахуванням всіх індивідуальний побажань клієнта!

Яку нерухомість ми пропонуємо? У портфелі компаній об'єкти в центральних районах міста, ми можемо підібрати для вас як приміщення без ремонту під ваш ексклюзивний офіс, так і надати для роботи готовий бізнес - кав'ярню з обладнанням або кабінет з меблями. Вам потрібні затишні 22 квадрата під творчу майстерню або ви хочете взяти в оренду цілий поверх під open space? Ми підберемо саме те, чого ви потребуєте, надамо канікули на ремонт і обговоримо індивідуальні умови співпраці!

OWS - це власна офісна і торговельна нерухомість, побудована з турботою про вас. Зверніть увагу, що ми представляємо інтереси власників нерухомості, що є гарантією кращої ціни для вас і найвигідніших умов. Юридичну діяльність здійснює компанія ТОВ "ЕЛІТ ЕСТЕЙТ", ідентифікаційний номер 42491508.

З OWN ESTATE ви можете:

Почніть свою співпрацю з OWS вже зараз і користуйтеся низкою переваг ведення бізнесу з нами!

Контакти
м Дніпро, пров.Шевченка, 9 (БЦ Loft, 3 поверх)
Ми в соц. мережах