UA
RU
+380675760014

ТДЦ LUX (пр.Д.Яворницького, 72Б)

пр.Д.Яворницького, 72б
Пропозиції на - 1 поверсі
Загальна площа - 1357.1 кв.м
Площа, що здається - 295.7 кв.м
Парковка - 13 паркомісць
Менеджер:
Інна
Офісні та торгові приміщення на першому поверсі житлового комплексу

Комплекс який ідеально поєднує в собі ділову життя мегаполісу і домашнього затишку. Побудований в безпосередній близькості від головної ділової артерії Дніпра, це знахідка для тих, хто в першу чергу цінує свій час, якість і комфорт. Архітектура комплексу повністю відповідає стандартам підвищеної комфортності.

Об'єкт розташований поблизу парку ім. Лазаря Глоби, театру Опери та балету і театру ім. Горького. З нього відкриваються панорамні види на центральну частину міста, річку Дніпро та її розливи. Багатофункціональний комплекс складається з житлової, комерційної зон і підземного паркінгу. Комерційна зона являє собою торгові площі і офісні приміщення.

На першому поверсі вже розташувався Приват Банк, салон з продажу авто. На верхніх поверхах - офіси, салон краси, магазини, відділ продажів відомого забудовника. Трафік - живий і активний з хорошою аудиторією. Телефонуйте і робіть вибір!

Залишилося не так багато приміщень:

  • Приміщення №4 - 71,5 м2,
  • Приміщення №5 - 72,8 м2,
  • Приміщення №10 - 68,4 м2,
  • Приміщення №7 (під склад) - 83 м2

Наша компанія є власником офісної та торговельної нерухомості, тому ми завжди надаємо актуальну і повну інформацію про об'єкти, а також гарантуємо стабільну вартість. Співпрацюючи, ви точно:

  • орендуєте представлену площа в ТДЦ LUX, відповідну вашим вимогам;
  • зможете заощадити на послугах;
  • виключити всілякі ризики і нюанси, так як вся діяльність в нашій компанії здійснюється офіційно і тільки в правовому полі;
  • отримаєте повну консультацію і супровід на всіх етапах.

Ми впевнені, що оренда в ТДЦ LUX в Дніпрі доступна і підприємцям-початківцям, тому запропонуємо вигідні умови. Вибирайте для свого бізнесу краще, а OWN ESTATE подбає про корисної для Вас нерухомості!

Контакти
м Дніпро, пров.Шевченка, 9 (БЦ Loft, 3 поверх)
Ми в соц. мережах