UA
RU
+380675760014

вул. Південна, 4/6

м. Дніпро, вул. Південна
Кількість поверхів - 2
1 поверх - 161.4 кв. м.
2 поверх - 250 кв. м.
Тераса на - 2 поверсі
Менеджер:
Інна
Здаємо в оренду приміщення (в 2 поверха) під ресторан/кафе, офіси, магазини та інше в самому центрі міста по вулиці Південній. (Недалеко від Le Silpo). Вхід з червоної лінії.

Все більше популярна пішохідна зона, культурний куточок Дніпра. Навколо офісні будівлі, що забезпечують хороший потік відвідувачів в денний час.

1 поверх 161,4 кв. м. Зовнішню вивіску вашого майбутнього бізнесу можна розмістити прямо над входом з червоної лінії. Є два додаткові виходи у двір житлового будинку (в різні боки). До одного з них буде зручно забезпечити при необхідності підвезення товарів чи продуктів, зробити вхід для персоналу. Цей двір не закритий і звідти можна вийти на сусідню вулицю Виконкомівську. У самій будівлі високі стелі, панорамні вікна, є підсобка під сходами. Широкі вентиляційні шахти для приточно-витяжної вентиляції.

2 поверх - Загальна площа 250 кв.м. Вхід теж з пішохідної зони на червоній лінії, але по своїх сходах! Тут більше вікон, шикарна тераса і балкончик, що виходить у двір. Передбачена можливість зробити 2 санвузли. Пожежна драбина виходить у двір будинку.

Внутрішній ремонт можемо виконати під ваш дизайн-проект або бачення. Зовнішній дизайн витриманий в стилі LOFT.

Чекаємо ваших дзвінків і пропозицій!

Контакти
м Дніпро, пров.Шевченка, 9 (БЦ Loft, 3 поверх)
Ми в соц. мережах