UA
RU
+380675760014

Історична будівля Шевченко, 34

05.02.2021

OWS - це не тільки про приміщення і оренду ... це про відповідальний бізнес, про історію і любові до свого міста. У портфелі наших компаній зараз близько 30 приміщень, які ми пропонуємо своїм клієнтам. Деякі з площ потрапляють до нас не в ліквідному вигляді, і перш ніж випустити їх на здачу ми наводимо красу і перетворює їх як зовні, так і всередині.

Наприклад, історична будівля в центрі Дніпра за адресою вул. Шевченко, 34, навпроти Єпархії, вимагало негайного втручання. Ми відреставрували фасад, привели в порядок внутрішні приміщення. Будівля 1902 року має три поверхи, високі стелі і панорамні вікна, при належній увазі (яке ми забезпечуємо) будівля прослужить ще століття!

Зараз вільні під оренду майже 350 м.кв. Одне з приміщень - 2 поверху з входом з червоної лінії, 288 м.кв. - відмінно підійде для банку або іншої фінансової структури. Простір в 147,7 кв. 1 поверху розбите на 2 великі зали для прийому клієнтів, дуже вдало можна розмістити столи менеджерів. 2 кабінети призначені для обслуговування VIP-клієнтів або для організації робочого місця керівника. Також є 3 підсобних приміщення цільового призначення. Ремонт не потрібно, хіба що - під ваші уподобання! Збереження майна і безпеку людей забезпечує охоронна система, решітки на вікнах, другий вихід у двір. Під приміщенням знаходиться підвал у 140 кв.м.

Вхід в друге приміщення (63 м.кв.) розташований з іншого боку будівлі через арку. В офісі зроблений свіжий ремонт, там затишно, комфортно і тихо - в цій частині будинку всього 6 орендарів. Що важливо - приміщення тепле, скрізь стоять сучасні батареї, металопластикові вікна. Ремонт у всій будівлі - чисті, акуратні сходові прольоти і коридори. Всі об'єкти готові до швидкого вселення та продуктивній роботі! Телефонуйте!

Контакти
м Дніпро, пров.Шевченка, 9 (БЦ Loft, 3 поверх)
Ми в соц. мережах